BUJ (Bieži Uzdotie Jautājumi)

Mēs dodam priekšroku nodrošināt vienkāršu lietotāja pieredzi, atspoguļojot populāro sociālo plašsaziņas līdzekļu platformu vienkāršību. Mūsu rīki sekošanas iegūšanai ir izstrādāti, ņemot vērā lietošanas ērtumu. Tomēr mūsu lietotājam draudzīgais interfeiss ir tikai viens no daudzajiem iemesliem izvēlēties mūsu pakalpojumus. Šeit ir iemesli, kāpēc mēs izceļamies: Tava Drošība Ir Svarīga: Mēs nekad neprasām jutīgu informāciju kā paroles. Mūsu pakalpojumi nodrošina drošu vidi, garantējot, ka nav draudu haku vai nelegālu darbību veikšanai. Papildu Drošības Pasākumi: Drošība ir svarīga. Mūsu sistēmas darbojas saskaņā ar stingriem drošības protokoliem, nodrošinot, ka visi dati ir šifrēti un aizsargāti. Vienmēr Pieejams Atbalsts: Mēs esam šeit jums 24/7. Ja rodas problēmas vai nepieciešama palīdzība, mūsu atbalsta komanda ir pieejama jebkurā laikā, lai jums palīdzētu. Pieejama Cena: Mēs piedāvājam konkurences spējīgas cenas, neiejaucoties kvalitātē. Mūsu pakalpojumi ir draudzīgi jūsu budžetam un pielāgoti jūsu vajadzībām. Izvēlieties mūs, lai piedzīvotu nevainojamu un drošu pieredzi, paaugstinot savu sociālo tīklu klātbūtni.

Absolūti, ir droši iegādāties patīk un sekotājus no mums. Mēs dodam priekšroku reālu un aktīvu kontu piegādei, lai nodrošinātu jūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu drošību un aizsardzību.

Parasti jūs sāksiet redzēt patīk un sekotājus 24 līdz 48 stundu laikā pēc pirkuma, ar lielākiem pasūtījumiem, iespējams, nedaudz ilgāku laiku. Lielu pasūtījumu gadījumā varat būt droši, ka mēs tos piegādāsim pakāpeniski katru dienu līdz pabeigšanai.

Instagram, TikTok un Facebook ierobežo piekļuvi paslēgtiem profilie, ierobežojot redzamību tikai atļautiem lietotājiem. Tāpēc mums ir nepieciešama pagaidu piekļuve, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu nevainotu piegādi. Varat būt drošs, ka pēc tam savu kontu varat atgriezt paslēptā stāvoklī, saglabājot vēlamo privātuma iestatījumu.

Kad jūs ieguldat mūsu pakalpojumos, varat būt drošs, ka saņemsiet mērķtiecīgus, autentiskus un iesaistītus sekotājus, kas uzlabos jūsu redzamību un nodrošinās jūsu ieguldījumu atdeves. Uztveriet mūs kā savu galveno galamērķi, iegādājoties Instagram/TikTok/Facebook sekotājus.

Jūs varat viegli sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu 24/7. Vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu vai izmantojiet kontaktu veidlapu mūsu vietnes kontaktu lapā. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar jebkuriem jautājumiem vai bažām, kas jums varētu rasties saistībā ar jūsu pasūtījumu.

Lai gan mēs cenšamies piedāvāt izcilus pakalpojumus, atmaksas nav standarta politika. Ja jūsu pasūtījums nav sācies 5 darba dienu laikā vai specifisku iemeslu dēļ, lūdzu, sazinieties ar mums, lai pārrunātu savas bažas. Atmaksas pieprasījumi tiek izskatīti katrā konkrētajā gadījumā, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Jā, mūsu pakalpojumi paredzēti gan personīgajiem, gan biznesa kontiem visos Instagram, Facebook un TikTok kontos.

Nē, mēs nekad neprasām jūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu konta paroles. Viss, kas mums nepieciešams, ir jūsu lietotājvārds vai URL, lai nodrošinātu patīk un sekotājus droši. Piezīme: Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu konts ir iestatīts kā publisks.

Mēs piedāvājam dažādus ērtus maksājuma veidus, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Pašlaik mēs pieņemam galvenos kredītkartes/debitoru kartes (Visa, Mastercard, American Express), PayPal, Apple Pay un Google Pay. Turklāt mēs pastāvīgi pētām jaunus maksājuma veidus, lai uzlabotu jūsu pirkšanas pieredzi. Ja jums ir konkrēti maksājuma priekšroci vai jautājumi, droši sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu palīdzībai.