Vai jums ir bijusi vēlēšanās saglabāt Instagram video, lai to kopīgotu vai vēlāk skatītos? Mēs esam sagatavojuši tieši jums piemērotu rīku.

Instagram Video Lejupielādētājs ir viegli lietojams un lietotājam draudzīgs, ļaujot jums bez piepūles lejupielādēt video no Instagram.

Jūsu iecienīto Instagram video saglabāšana un kopīgošana ar mīļajiem un līdzinteresentiem nekad nav bijusi tik viegla. Mūsu intuitīvais rīks ļauj jums bez piepūles lejupielādēt jebkuru Instagram video, to saglabājot tieši uz jūsu datora vai mobilās ierīces.

Instagram Video Lejupielādētājs ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs rīks, kas paredzēts video lejupielādei no Instagram.

messages.instagram-video-downloader.text_5

Video lejupielāde no Instagram ir vienkārša un bez maksas.

Lai sāktu, atveriet Instagram savā telefonā un atrast to video, kuru vēlaties lejupielādēt. Kad esat to atradis, pieskarieties trim punktiem video labajā augšējā stūrī un atlasiet "Kopēt saiti".

Pēc saites nokopēšanas dodies uz mūsu vietni, izmantojot savu pārlūku, un ielīmējiet saiti iezīmētajā ievades laukā. Pēc tam nospiediet lejupielādes pogu. Jūs tiksiet novirzīts uz lapu, no kuras varat lejupielādēt video no Instagram. Šeit jūs atradīsiet sarakstu ar visiem saglabātajiem video. Vienkārši izvēlieties video, kuru vēlaties lejupielādēt, un noklikšķiniet uz "Lejupielādēt" pogas.

Kā es varu lejupielādēt video iPhone vai Android ierīcē?

Ja jums ir vajadzīga vienkārša veida, kā lejupielādēt video no Instagram, jums ir veicies - tas ir neaprakstāmi vienkārši.

Vispirms atveriet Instagram lietotni un atrast to video, kuru vēlaties lejupielādēt. To var izdarīt, dodoties uz jūsu profila lapu (vai kāda cita) un pieskaroties palielināšanas stiklam augšējā daļā. Pēc tam ierakstiet video nosaukumu vai heštegu meklēšanas laukā un pieskarieties "Meklēt".

Kad esat atradis vēlamo video, pieskarieties tam, lai to atvērtu. Pēc tam velciet uz augšu no ekrāna apakšas, lai piekļūtu opciju izvēlnei, kurā atradīsit rediģēšanas un kopīgošanas rīkus. Pieskarieties "Kopīgot" ekrāna kreisajā augšējā stūrī, un pēdējā instancē atlasiet "Kopēt saiti".

Tagad, kad viss ir iestatīts, jūs esat gatavs! Ielīmējiet tikko nokopēto saiti un pieskarieties lejupielādes pogai. Dažu sekunžu laikā parādīsies lejupielādes saite, ļaujot jums lejupielādēt vēlamo video.

Kā es varu lejupielādēt Instagram video, izmantojot lejupielādētāju?

Mēs esam padarījuši lejupielādes procesu pēc iespējas vienkāršāku. Vienkārši atrastiet Instagram video, kuru vēlaties lejupielādēt, nokopējiet tā saiti, ielīmējiet saiti un pieskarieties lejupielādes pogai. Pēc tam jūs varēsiet skatīties Instagram video un kopīgot to jebkurā vēlamā veidā.

Vai es varu lejupielādēt Instagram video no privāta konta?

Vienkārši sakot, nē. Video lejupielāde no privātiem kontiem nav iespējama.

Vai ir likumīgi lejupielādēt Instagram video?

Personīgām vajadzībām lejupielādēt Instagram video ir atļauts. Tomēr, ja vēlaties repostēt vai izmantot to citādi, pārliecinieties, vai esat ieguvuši atļauju no video īpašnieka. Atcerieties, ka visi lejupielādētie saturs joprojām pieder tā attiecīgajam īpašniekam. not our tool.

Cik daudz Instagram video es varu lejupielādēt?

Ar mūsu video lejupielādētāju jūs varat lejupielādēt neierobežotu skaitu video. Vienkārši atlasiet vēlamo video, pieskarieties trim punktiem labajā augšējā stūrī, lai nokopētu tās URL, un tad ielīmējiet to Lejupielādētājā. Nav ierobežojumu, cik daudz video varat saglabāt, tāpēc jūs varat lejupielādēt tik daudz, cik vēlaties.
Kāpēc kāds vēlētos lejupielādēt video no Instagram?
Cilvēki lejupielādē video no Instagram, lai saglabātu saturu, kas ir noderīgs, iedvesmojošs vai vienkārši patīkams. Bieži vien viņi lejupielādē savas pašu augšupielādes no pagājušajiem gadiem, it īpaši saturu, kas vairs nav pieejams nevienā no viņu ierīcēm.