Kā iegūt verifikāciju pakalpojumā Facebook: atbloķējiet noslēpumus

Izveidots 9 marts, 2024
verificēts Facebook

Facebook verifikācija ir prestižs statuss, ko vēlas sasniegt daudzi lietotāji. Tas ir veids, kā privātpersonas un uzņēmumi platformā var pierādīt savu autentiskumu un iegūt uzticamību. Šajā rakstā es soli pa solim sniegšu jums norādījumus, kā iegūt verifikāciju pakalpojumā Facebook, un sniegšu vērtīgus padomus, kā palielināt jūsu izredzes gūt panākumus.

Kāpēc jums vajadzētu pārbaudīt Facebook?

Pārbaudei pakalpojumā Facebook ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tas piešķir jūsu profilam vai lapai uzticamības un autentiskuma slāni. Kad lietotāji redz zilo verifikācijas emblēmu blakus jūsu vārdam, viņi zina, ka jūsu konts ir likumīgs, nevis viltots. Tas var ievērojami palielināt jūsu uzticamību, it īpaši, ja esat publiska persona, ietekmētājs vai uzņēmums, kas vēlas izveidot spēcīgu klātbūtni tiešsaistē.

Otrkārt, verificētie konti saņem prioritāti meklēšanas rezultātos. Kad kāds Facebook meklē jūsu vārdu vai jūsu uzņēmumu, verifikācijas emblēma palielina iespēju, ka jūsu profils vai lapa tiks parādīta meklēšanas rezultātu augšdaļā. Tas var radīt lielāku atpazīstamību, sekotājus un iesaistīšanos.

Ieguvumi no verifikācijas pakalpojumā Facebook

Papildus uzticamībai un redzamībai, pārbaude pakalpojumā Facebook piedāvā papildu priekšrocības. Verificētiem kontiem ir piekļuve ekskluzīvām funkcijām, piemēram, video tiešraides straumēšanai, uzlabotai analīzei un iespējai gūt peļņu ar saturu, izmantojot reklāmu pārtraukumus. Šīs funkcijas nav pieejamas parastajiem lietotājiem, tāpēc verifikācija sniedz jums konkurences priekšrocības.

Turklāt verificētie konti, visticamāk, tiks apsvērti partnerību, sadarbības un sponsorēšanas iespēju noteikšanai. Zīmoli un uzņēmumi bieži meklē verificētus kontus, ar kuriem saistīt, jo tas tiem garantē jūsu autentiskumu un sasniedzamību. Tas var pavērt durvis aizraujošai sadarbībai un ieņēmumu plūsmām.

Izpratne par verifikācijas procesu pakalpojumā Facebook

Pirms veikt verifikācijas darbības, ir svarīgi izprast verifikācijas procesu pakalpojumā Facebook. Platformai ir noteikti verifikācijas kritēriji, un ne visi ir piemēroti. Facebook galvenokārt pārbauda kontus vai lapas, kurās pastāv liela iespējamība, ka tiks uzdota par citu personu, vai lapas, kurām ir būtiskas sabiedrības intereses.

Lai būtu piemērots verifikācijai, jums ir jābūt pilnīgam un aktīvam profilam vai lapai ar ievērojamu sekotāju skaitu. Jums arī jāievēro Facebook kopienas vadlīnijas un pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Ir svarīgi atzīmēt, ka Facebook nepieņem atsevišķus pārbaudes pieprasījumus. Tā vietā platforma aktīvi pārskata kontus un lapas un uzsāk verifikācijas procesu, ja tas tiek uzskatīts par piemērotu.

Kā palielināt izredzes iegūt verifikāciju pakalpojumā Facebook

Lai gan verifikācijas process pakalpojumā Facebook nav pilnībā jūsu kontrolē, ir dažas darbības, kuras varat veikt, lai palielinātu savas verifikācijas iespējas. Šeit ir dažas stratēģijas, lai uzlabotu jūsu izredzes:

 • Izveidojiet spēcīgu tiešsaistes klātbūtni: koncentrējieties uz augstas kvalitātes satura izveidi, kas rezonē ar jūsu mērķauditoriju. Konsekventi sadarbojieties ar saviem sekotājiem un paplašiniet savu kopienu dažādās platformās.
 • Nodibiniet uzticamību: pozicionējiet sevi kā autoritāti savā jomā, daloties ar vērtīgām atziņām, zināšanām un oriģinālu saturu. Sadarbojieties ar citām cienījamām personām vai zīmoliem, lai palielinātu savu uzticamību.
 • Profesionāla attēla uzturēšana: pārliecinieties, vai jūsu profils vai lapa atspoguļo profesionālu tēlu. Izmantojiet augstas izšķirtspējas profila un vāka fotoattēlus, sniedziet precīzu kontaktinformāciju un optimizējiet savu biogrāfiju vai sadaļu par.
 • Iesaistieties autentiski: esiet patiesi mijiedarbībā ar auditoriju. Ātri un ar cieņu atbildiet uz komentāriem, ziņojumiem un jautājumiem. Parādiet, ka esat apņēmies veidot nozīmīgus sakarus.
 • Izmantojiet citus verifikācijas kanālus: ja esat jau verificēts citās sociālo mediju platformās vai esat saņēmis ievērojamus apbalvojumus vai sertifikātus, norādiet tos savā Facebook profilā vai lapā. Tas var palielināt jūsu uzticamību un piesaistīt Facebook verifikācijas komandas uzmanību.

Ieviešot šīs stratēģijas, jūs varat uzlabot savu klātbūtni tiešsaistē un palielināt iespēju, ka Facebook jūs pamanīs verifikācijai.

Soli pa solim: kā iegūt verifikāciju pakalpojumā Facebook

 1. Atbilstības nodrošināšana: Kā minēts iepriekš, ir ļoti svarīgi ievērot Facebook pārbaudes kritērijus. Pārliecinieties, vai jums ir pilns profils vai lapa, ievērojiet kopienas vadlīnijas un jums ir ievērojams sekotāju skaits.
 2. Optimizējiet savu profilu vai lapu: pārskatiet savu profilu vai lapu un pārliecinieties, ka tas precīzi atspoguļo jūsu zīmolu vai identitāti. Izmantojiet augstas kvalitātes profila attēlu, vāka fotoattēlu un sniedziet detalizētu informāciju par sevi vai savu uzņēmumu.
 3. Sagatavojiet apliecinošus dokumentus: Facebook var pieprasīt papildu dokumentus, lai apstiprinātu jūsu identitāti vai jūsu uzņēmuma autentiskumu. Sagatavojiet dokumentus, piemēram, valsts izdotas personas apliecības, uzņēmējdarbības licences vai statūtus.
 4. Iesniedziet verifikācijas pieprasījumu: ja atbilstat atbilstības kritērijiem, dodieties uz Facebook verifikācijas pieprasījuma veidlapu. Sniedziet nepieciešamo informāciju, pievienojiet visus nepieciešamos dokumentus un iesniedziet pārskatīšanas pieprasījumu.
 5. Esiet pacietīgs: verifikācijas pārskatīšanas process var aizņemt kādu laiku, jo Facebook saņem daudzus pieprasījumus. Gaidot, turpiniet koncentrēties uz savas tiešsaistes klātbūtnes veidošanu un auditorijas piesaisti.
 6. Ja nepieciešams, sekojiet līdzi: ja jūsu verifikācijas pieprasījums netiek apstiprināts, nekautrējieties. Izmantojiet iespēju uzlabot savu profilu vai lapu, pamatojoties uz saņemtajām atsauksmēm. Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas varat iesniegt citu pieprasījumu.
 7. Sviniet savu verifikāciju: kad jūsu konts vai lapa ir veiksmīgi verificēta, atzīmējiet savu sasniegumu! Dalieties ziņās ar saviem sekotājiem, atjauniniet savu biogrāfiju vai sadaļu par, lai lepni parādītu savu verifikācijas emblēmu, un turpiniet sniegt vērtību savai auditorijai.
pārbaudīts Facebook 2

Biežākās kļūdas, no kurām jāizvairās, piesakoties verifikācijai

Piesakoties verifikācijai pakalpojumā Facebook, ir svarīgi izvairīties no izplatītām kļūdām, kas var kavēt jūsu izredzes gūt panākumus. Šeit ir dažas kļūdas, no kurām jāizvairās:

 1. Nepabeigts profils vai lapa: pārliecinieties, vai jūsu profils vai lapa ir pilnībā aizpildīta un visa nepieciešamā informācija ir aizpildīta precīzi. Nepabeigts profils vai lapa var tikt uzskatīta par sarkanu karodziņu un samazina jūsu verifikācijas iespējas.
 2. Sekotāju vai atzīmju “Patīk” pirkšana: nemēģiniet iegādāties sekotājus vai patīk, lai palielinātu savu skaitu. Facebook verifikācijas komanda var viegli pamanīt viltus iesaistīšanos, un tas var novest pie jūsu verifikācijas pieprasījuma noraidīšanas.
 3. Kopienas vadlīniju pārkāpšana: stingri ievērojiet Facebook kopienas vadlīnijas un pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Iesaistoties nevēlamā vai neētiskā darbībā, jūsu konts vai lapa var tikt atzīmēta kā nepiemērots, un jūs varat zaudēt savas verifikācijas iespējas.
 4. Uzdošanās par citu personu vai maldināšana: nemēģiniet uzdoties par kādu citu vai nepatiesi atspoguļojiet savu identitāti vai uzņēmumu. Facebook ir ieviesusi spēcīgas sistēmas, lai atklātu šādu praksi, un tas var izraisīt nopietnas sekas, tostarp pastāvīgu apturēšanu.
 5. Vairāki verifikācijas pieprasījumi: neiesniedziet vairākus verifikācijas pieprasījumus vienlaikus vai ātri pēc kārtas. To var uzskatīt par surogātpasta sūtīšanu, un tas var kaitēt jūsu verifikācijas iespējām.

Izvairoties no šīm kļūdām, varat uzturēt tīru un uzticamu klātbūtni tiešsaistē, palielinot veiksmīgas verifikācijas iespējas.

Alternatīvas oficiālajai Facebook verifikācijai

Lai gan oficiālā Facebook pārbaude ir ļoti pieprasīta, ir alternatīvi veidi, kā platformā noteikt uzticamību un autentiskumu. Šīs alternatīvas var būt īpaši noderīgas, ja neesat tiesīgs saņemt oficiālu verifikāciju vai vēlaties vēl vairāk uzlabot savu tiešsaistes reputāciju. Šeit ir dažas alternatīvas:

Emblēmu sistēmas: ieviesiet emblēmu sistēmas savā vietnē vai citās platformās, kuras izmantojat. Šīs emblēmas var apliecināt jūsu autoritāti, zināšanas vai dalību cienījamās organizācijās. Šo nozīmīšu parādīšana savā Facebook profilā vai lapā var palielināt jūsu uzticamību.

Ietekmētāju sadarbība: sadarbojieties ar pārbaudītiem ietekmētājiem vai pazīstamiem zīmoliem, lai palielinātu viņu uzticamību. Saistot sevi ar cienījamiem cilvēkiem vai uzņēmumiem, jūs varat netieši palielināt savu uzticamību.

Lietotāju veidots saturs: mudiniet savus sekotājus un klientus izveidot un kopīgot ar jūsu zīmolu saistītu saturu. Lietotāju veidots saturs darbojas kā sociālais pierādījums un var palielināt uzticamību jūsu profilam vai lapai.

Sadarbojieties ar ietekmīgām kopienām: sadarbojieties ar ietekmīgām kopienām vai grupām pakalpojumā Facebook, kas attiecas uz jūsu nišu. Aktīvi piedaloties diskusijās un sniedzot vērtīgas atziņas, jūs varat iegūt atzinību un palielināt uzticamību šajās kopienās.

Šīs alternatīvās metodes var papildināt jūsu centienus nostiprināt uzticamību Facebook un atšķirt sevi no konkurentiem.

Secinājums: Facebook pārbaudes nozīme

Visbeidzot, verifikācija pakalpojumā Facebook var būtiski ietekmēt jūsu tiešsaistes klātbūtni un uzticamību. Zilā verifikācijas emblēma ne tikai palielina uzticības līmeni, bet arī nodrošina piekļuvi ekskluzīvām funkcijām un partnerības iespējām. Izprotot verifikācijas procesu, ieviešot minētās stratēģijas un izvairoties no bieži pieļautām kļūdām, varat atklāt noslēpumus, kā iegūt verifikāciju pakalpojumā Facebook. Atcerieties, ka pat tad, ja oficiālā Facebook verifikācija nav sasniedzama, ir alternatīvi veidi, kā platformā noteikt uzticamību un autentiskumu. Izmantojiet verifikācijas spēku un paceliet savu Facebook klātbūtni jaunās virsotnēs.

Lai saņemtu verifikāciju pakalpojumā Facebook, dodieties uz savu lapu, noklikšķiniet uz "Iestatījumi", pēc tam noklikšķiniet uz "Vispārīgi" un beidzot atlasiet "Lapas verifikācija". Izvēlieties "Verificēt šo lapu", pēc tam ievadiet publiski norādītu sava uzņēmuma tālruņa numuru, valsti un valodu. Pēc tam Facebook jums piezvanīs, nosūtot verifikācijas kodu, lai pabeigtu procesu

Facebook parasti pārbauda lapas un profilus, kas pārstāv publiskas personas, slavenības, globālus zīmolus vai augsta līmeņa organizācijas. Kontam vai lapai ir jābūt autentiskam, unikālam, pilnīgam un ievērojamam, un tam ir jāatbilst Facebook pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un kopienas standartiem. Verifikācijai nav nepieciešams ievērojams sekotāju skaits

Kad verifikācijas pieprasījums ir iesniegts, Facebook pārskatīs kontu vai lapu, lai pārliecinātos, ka tas atbilst platformas verifikācijas kritērijiem. Pārskatīšanas process var ilgt vairākas dienas līdz nedēļas, un lapas īpašnieks tiks informēts par verifikācijas statusu, izmantojot paziņojumu Facebook vai pa e-pastu.