Kā sākt tiešraidi vietnē Instagram

Izveidots 7 marts, 2024
dodieties tiešraidē instagramā

Instagram Live ir jaudīga funkcija, kas ļauj reāllaikā sazināties ar auditoriju, izmantojot tiešraides video straumēšanu. Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, satura veidotājs vai vienkārši fiziska persona, kas vēlas dalīties savā pieredzē, Instagram tiešraide var palīdzēt jums sazināties ar saviem sekotājiem dziļākā līmenī.

Ieguvumi no tiešraides pakalpojumā Instagram

Tiešraidei pakalpojumā Instagram ir daudz priekšrocību. Pirmkārt un galvenokārt, tas nodrošina autentisku un nerediģētu veidu, kā sazināties ar auditoriju. Atšķirībā no iepriekš ierakstītiem videoklipiem, Instagram Live ļauj sadarboties ar skatītājiem reāllaikā, atbildot uz viņu jautājumiem un uzrunājot viņu komentārus, kad tie ienāk.

Turklāt tiešraides Instagram palīdz uzlabot jūsu redzamību platformā. Kad sākat tiešraides video, jūsu sekotāji saņem paziņojumu, palielinot iespējamību, ka viņi pieslēgsies. Turklāt Instagram Live videoklipi bieži tiek rādīti stāstu plūsmas sākumā, sniedzot jums iespēju sasniegt plašāku auditoriju.

Vēl viena Instagram tiešraides priekšrocība ir iespēja mainīt saturu. Pēc tiešraides videoklipa beigām varat to saglabāt savā profilā vai lejupielādēt turpmākai lietošanai. Tas nozīmē, ka pat tie, kuri nokavēja tiešraidi, var to skatīties vēlāk, tādējādi pagarinot jūsu satura kalpošanas laiku.

Prasības, lai sāktu tiešraidi vietnē Instagram

Pirms varat sākt tiešraidi pakalpojumā Instagram, ir jāpatur prātā dažas prasības. Pirmkārt, pārliecinieties, vai jums ir stabils interneta savienojums. Spēcīgs Wi-Fi signāls vai uzticams datu plāns ir būtisks, lai tiešraides sesijas laikā novērstu jebkādus pārtraukumus.

Otrkārt, jums ir jābūt Instagram kontam. Ja jums tāda vēl nav, varat viegli izveidot kontu, savā mobilajā ierīcē lejupielādējot lietotni Instagram un veicot reģistrēšanās procesu.

Visbeidzot, jūsu kontam ir jāatbilst Instagram kopienas vadlīnijām. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu atturēties no tāda satura kopīgošanas, kas pārkāpj Instagram politikas, piemēram, nepārprotamu vai kaitīgu materiālu.

Kā sākt tiešraidi Instagram

Tiešraides izveide pakalpojumā Instagram ir vienkāršs process. Tālāk ir sniegts detalizēts ceļvedis, kas palīdzēs sākt darbu.

 1. Savā mobilajā ierīcē atveriet lietotni Instagram un piesakieties savā kontā.
 2. Pieskarieties kameras ikonai ekrāna augšējā kreisajā stūrī vai velciet pa labi no plūsmas, lai piekļūtu kamerai.
 3. Kad esat kameras ekrānā, velciet pa kreisi, lai atlasītu opciju Tiešraide.
 4. Pielāgojiet savus tiešraides video iestatījumus, pievienojot nosaukumu, kas atspoguļo jūsu apraides būtību, un atlasot atbilstošos konfidencialitātes iestatījumus. Varat izvēlēties tiešraidi tikai saviem sekotājiem vai ļaut ikvienam Instagram lietotājam pievienoties jūsu tiešraides sesijai.
 5. Kad esat gatavs sākt tiešraidi, pieskarieties pogai "Sākt tiešraidi". Instagram sāks atpakaļskaitīšanu no trim, dodot jums brīdi sagatavoties.
 6. Kad esat tiešraidē, varat sazināties ar saviem skatītājiem, izmantojot komentārus un reakcijas. Mudiniet auditoriju uzdot jautājumus un iesaistīties jūsu saturā.
 7. Kad esat gatavs beigt tiešraides video, vienkārši pieskarieties pogai Beigt. Instagram sniegs jums iespēju saglabāt videoklipu kameras sarakstā vai izmest to.

Tiešraide pakalpojumā Instagram Stories

Papildus tiešraidei savā Instagram plūsmā varat arī sākt tiešraidi pakalpojumā Instagram Stories. Šī funkcija ļauj kopīgot tiešraides videoklipus ar saviem sekotājiem, kas pazūd pēc 24 stundām.

Lai sāktu tiešraidi pakalpojumā Instagram Stories, veiciet šīs darbības:

 1. Atveriet lietotni Instagram un velciet pa labi no plūsmas, lai piekļūtu kamerai.
 2. Velciet pa kreisi, lai atlasītu opciju Tiešraide.
 3. Pielāgojiet savus tiešraides video iestatījumus, piemēram, pievienojiet nosaukumu un atlasiet atbilstošos konfidencialitātes iestatījumus.
 4. Pieskarieties pogai "Sākt tiešraidi", lai sāktu tiešraidi.
 5. Mijiedarbojieties ar savu auditoriju, izmantojot komentārus un reakcijas, tāpat kā parastā Instagram Live sesijā.
 6. Kad tiešraides videoklips beidzas, tas automātiski pazudīs no sadaļas Stāsti.

Padomi veiksmīgai Instagram tiešraides sesijai

Lai maksimāli izmantotu savu Instagram Live sesiju, apsveriet iespēju īstenot šos padomus:

 1. Plānojiet savu saturu iepriekš. Ieskicējiet galvenās tēmas, kuras vēlaties aptvert, un sagatavojiet visus vizuālos palīglīdzekļus vai rekvizītus, kas jums varētu būt nepieciešami.
 2. Iepriekš reklamējiet savu tiešraides sesiju. Izmantojiet savu Instagram plūsmu, stāstus un citas sociālo mediju platformas, lai radītu gaidas un informētu savus sekotājus par gaidāmo apraidi.
 3. Iesaistieties ar savu auditoriju. Atbildiet uz komentāriem un jautājumiem reāllaikā, lai skatītāji justos novērtēti un sadzirdēti.
 4. Eksperimentējiet ar dažāda veida saturu. Nebaidieties izmēģināt dažādus formātus, piemēram, intervijas, jautājumu un atbilžu sesijas vai ieskatus aizkulisēs.
 5. Esi tu pats un izklaidējies. Autentiskums ir atslēga saziņai ar auditoriju, tāpēc ļaujiet savai personībai izpausties.
dodieties tiešraidē instagramā

Reklamējiet savu Instagram tiešraides sesiju

Lai nodrošinātu veiksmīgu Instagram Live sesiju, ir ļoti svarīgi to efektīvi reklamēt. Tālāk ir norādītas dažas stratēģijas, kas palīdzēs jums radīt atsaucību un palielināt skatītāju skaitu.

 1. Izveidojiet pievilcīgu grafiku vai videoklipus, lai paziņotu par savu tiešraides sesiju. Izmantojiet uzmanību piesaistošus parakstus un atsauces, lai palielinātu redzamību.
 2. Sadarbojieties ar citiem ietekmētājiem vai zīmoliem savā nišā. Tiešraides sesijas kopīga vadīšana var palīdzēt jums piesaistīt vienam otra auditoriju un sasniegt plašāku potenciālo skatītāju loku.
 3. Izmantojiet savas esošās sociālo mediju platformas. Reklamējiet savu Instagram Live sesiju citos kanālos, piemēram, Facebook, Twitter un YouTube, lai paplašinātu savu sasniedzamību.
 4. Izmantojiet Instagram funkcijas. Izmantojiet stāstus, IGTV un lapu Izpēte, lai izklaidētu savu tiešraides sesiju un piesaistītu trafiku savam profilam.
 5. Sazinieties ar auditoriju pirms tiešraides.
 6. Atbildiet uz komentāriem par jūsu ziņām, atbildiet uz tiešajiem ziņojumiem un veidojiet aizrautību pirms apraides.

Bieži sastopamu problēmu novēršana Instagram tiešraides sesijas laikā


Lai gan Instagram tiešraides process ir samērā gluds, jūs varat saskarties ar dažām problēmām. Tālāk ir norādītas dažas izplatītas problēmas un to novēršana.

Slikts interneta savienojums: ja tiešraides video aizkavējas vai sasalst, mēģiniet pārvietoties tuvāk Wi-Fi maršrutētājam vai pārslēgties uz stabilāku datu tīklu.

Audio problēmas: ja skatītājiem ir grūtības jūs dzirdēt, pārbaudiet, vai mikrofons nav aizsegts vai aizsegts. Labākai audio kvalitātei varat arī mēģināt izmantot austiņas ar iebūvētu mikrofonu.

Zema skatītāju iesaiste: ja tiešraides sesijas laikā nesaņemat daudz komentāru vai reakciju, mudiniet skatītājus piedalīties, uzdodot jautājumus vai rīkojot aptaujas.

Lietotņu avārijas: ja lietotne Instagram avarē tiešraides video laikā, ātri atveriet to un atsāciet apraidi. Jūsu skatītāji varēs atkārtoti pievienoties tiešraides sesijai.

Secinājums

Instagram Live ir vērtīgs rīks, lai sazinātos ar savu auditoriju reāllaikā un parādītu savu autentisko sevi. Veicot šajā rokasgrāmatā aprakstītās darbības un ieviešot sniegtos padomus, jūs varēsit veiksmīgi uzņemt veiksmīgas tiešraides sesijas pakalpojumā Instagram. Tāpēc turpiniet, nospiediet pogu "Sākt tiešraidi" un sāciet sazināties ar saviem sekotājiem kā vēl nekad!

Lai sāktu tiešraidi pakalpojumā Instagram, atveriet lietotni, pieskarieties kameras ikonai, velciet pa kreisi, lai atlasītu opciju Tiešraide, pielāgojiet iestatījumus un pieskarieties pogai Sākt tiešraidi.

Lai sāktu tiešraidi pakalpojumā Instagram Story, velciet pa labi no plūsmas, lai piekļūtu kamerai, velciet pa kreisi, lai atlasītu opciju Tiešraide, pielāgojiet iestatījumus un pieskarieties pogai Sākt tiešraidi.

Instagram Live ir pieejams visiem lietotājiem neatkarīgi no sekotāju skaita. Tomēr jums ir nepieciešami vismaz 1000 sekotāju, lai pievienotu saiti saviem Instagram stāstiem, kas var būt noderīgi jūsu tiešraides sesiju reklamēšanai.