Kā sākt tiešraidi vietnē TikTok?

Izveidots 15 marts, 2024
tiktok tiešraidē

TikTok ir sagrābusi sociālo mediju pasauli ar saviem īsajiem un radošajiem videoklipiem. Bet vai zinājāt, ka varat arī doties tiešraidē vietnē TikTok? Tiešraide pakalpojumā TikTok ļauj sazināties ar auditoriju reāllaikā, radot interaktīvāku un saistošāku pieredzi. Šajā rakstā es sniegšu jums norādījumus par TikTok tiešraides sākšanu, sākot no prasībām līdz bieži sastopamu problēmu novēršanai, un dalīšos ar dažiem padomiem veiksmīgai tiešraides straumei.

TikTok tiešraides priekšrocības

TikTok tiešraide piedāvā daudzas priekšrocības satura veidotājiem un ietekmētājiem. Pirmkārt un galvenokārt, tas ļauj mijiedarboties ar auditoriju reāllaikā, veicinot kopienas sajūtu un veidojot ciešākus sakarus. Tiešraides apmeklējums sniedz arī iespēju parādīt savu personību un sazināties ar skatītājiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu un jautājumu un atbilžu sesijas. Turklāt TikTok algoritmam ir tendence piešķirt prioritāti tiešraides straumēm, palielinot jūsu iespējas sasniegt plašāku auditoriju un iegūt vairāk sekotāju.

Prasības, lai sāktu tiešraidi TikTok — sekotāju skaits un konta atbilstība

Lai varētu sākt tiešraidi pakalpojumā TikTok, jums ir jāizpilda dažas prasības. Pirmkārt, jums ir jābūt noteiktam sekotāju skaitam. Lai gan precīzu skaitu TikTok publiski neatklāj, parasti tiek uzskatīts, ka tas ir aptuveni 1000 sekotāju. Tāpēc, ja vēlaties sākt tiešraidi, noteikti koncentrējieties uz savu sekotāju skaita palielināšanu, veidojot augstas kvalitātes saturu un iesaistoties auditorijā.

Papildus sekotāju skaita prasībai jums ir jāatbilst arī noteiktiem konta piemērotības kritērijiem. Pārliecinieties, vai jūsu konts ir labā stāvoklī, nepārkāpjot TikTok kopienas vadlīnijas. Jums arī jābūt vismaz 16 gadus vecam un ar jūsu TikTok kontu saistītam verificētam tālruņa numuram. Kad esat izpildījis šīs prasības, varat turpināt tiešraidi pakalpojumā TikTok.

Kā sākt tiešraidi TikTok — soli pa solim

Tagad, kad esat izpildījis prasības, iedziļināsimies soli pa solim sniegtajā rokasgrāmatā par to, kā sākt tiešraidi vietnē TikTok.

 1. Viedtālrunī atveriet lietotni TikTok un piesakieties savā kontā.
 2. Sākuma ekrānā pieskarieties pogai "+" ekrāna apakšējā centrā, lai izveidotu jaunu videoklipu.
 3. Ierakstīšanas ekrānā velciet pa kreisi, līdz tiek parādīta opcija Tiešraide. Pieskarieties tam, lai to atlasītu.
 4. Uzrakstiet savai tiešraides straumei aizraujošu un saistošu nosaukumu. Tas palīdzēs piesaistīt skatītājus.
 5. Pirms tiešraides varat pievienot filtrus, efektus un pat uzaicināt kādu viesi, pieskaroties attiecīgajām ikonām.
 6. Kad esat gatavs, pieskarieties pogai "Sākt tiešraidi", lai sāktu apraidi.
 7. Mijiedarbojieties ar savu auditoriju, izmantojot tiešraides tērzēšanas funkciju, atbildiet uz komentāriem un atbildiet uz jautājumiem, lai viņus piesaistītu.
 8. Kad esat pabeidzis, pieskarieties pogai Beigt, lai beigtu tiešraides straumi.

Padomi veiksmīgai TikTok tiešraides straumei

Tagad, kad zināt, kā sākt tiešraidi pakalpojumā TikTok, izpētīsim dažus padomus veiksmīgai tiešraides straumei:

 1. Plānojiet savu saturu: pirms tiešraides izveidojiet vispārīgu priekšstatu par to, par ko vēlaties runāt vai parādīt. Tas palīdzēs jums koncentrēties un nodrošināt skatītājiem vērtīgu saturu.
 2. Iesaistieties ar savu auditoriju: mijiedarbojieties ar skatītājiem, izmantojot tiešraides tērzēšanas funkciju. Atbildiet uz komentāriem, uzdodiet jautājumus un ļaujiet auditorijai justies iesaistītai straumē.
 3. Iepriekš reklamējiet savu tiešraides straumi: iepriekš informējiet savus sekotājus, kad sāksit tiešraidi. Varat izveidot informatīvus videoklipus vai ziņas, lai radītu aizrautību un palielinātu skatītāju skaitu.
 4. Izmantojiet rekvizītus un vizuālos materiālus: padariet savu tiešraides straumi vizuāli pievilcīgu, izmantojot rekvizītus vai fona kolāžas, kas atbilst jūsu saturam. Tas piesaistīs jūsu skatītāju uzmanību un padarīs jūsu straumi neaizmirstamāku.
 5. Sadarbojieties ar citiem satura veidotājiem: apsveriet iespēju uzaicināt citus satura veidotājus pievienoties jūsu tiešraides straumei kā viesi. Tas var palīdzēt savstarpēji reklamēt viens otra saturu un piesaistīt lielāku auditoriju.

Mijiedarbība ar auditoriju TikTok tiešraides straumes laikā

TikTok tiešraides straumes laikā ir ļoti svarīgi mijiedarboties ar auditoriju, lai radītu aizraujošāku pieredzi. Šeit ir daži veidi, kā efektīvi mijiedarboties ar skatītājiem.

 • Atbildiet uz komentāriem: veltiet laiku, lai lasītu komentārus un atbildētu uz tiem tiešsaistes tērzēšanā. Atzīstiet savus skatītājus, atbildiet uz viņu jautājumiem un risiniet viņu bažas.
 • Uzdodiet jautājumus: mudiniet savus skatītājus piedalīties, uzdodot viņiem jautājumus tiešraides straumes laikā. Tas var izraisīt sarunas un uzturēt augstu iesaistīšanās līmeni.
 • Vadiet jautājumu un atbilžu sesijas: daļu savas tiešraides straumes veltiet jautājumu un atbilžu sesijai. Aiciniet savus skatītājus uzdot jautājumus un atbildēt uz tiem tiešraidē kamerā. Tas ļaus jūsu auditorijai justies sadzirdētai un novērtētai.
 • Sniedziet kliedzieni: izrādiet atzinību saviem skatītājiem, uzsaucot tos, kuri aktīvi piedalās tiešraides tērzēšanā. Tas mudinās arī citus iesaistīties.

Atcerieties, jo vairāk jūs mijiedarbojaties ar savu auditoriju, jo vairāk viņi jutīsies saistīti ar jums un jūsu saturu.

tiktok tiešraide 2

Bieži sastopamu problēmu novēršana, kad tiek veikta tiešraide pakalpojumā TikTok

Lai gan tiešraides nodrošināšana pakalpojumā TikTok ir salīdzinoši vienkārša, ceļā var rasties dažas izplatītas problēmas. Šeit ir daži problēmu novēršanas padomi.

 • Interneta savienojums: pirms tiešraides pārliecinieties, vai jums ir stabils un spēcīgs interneta savienojums. Slikts interneta savienojums var izraisīt tiešraides straumes kavēšanos vai pārtraukumus.
 • Audio un video kvalitāte: pirms tiešraides pārbaudiet audio un video iestatījumus. Pārliecinieties, vai mikrofons un kamera darbojas pareizi, lai nodrošinātu augstas kvalitātes tiešraides straumi.
 • Lietotņu atjauninājumi: Atjauniniet savu TikTok lietotni uz jaunāko versiju. Atjauninājumos bieži ir iekļauti kļūdu labojumi un uzlabojumi, kas var palīdzēt atrisināt visas problēmas, kas var rasties tiešraides straumes laikā.

Ja, neskatoties uz šo padomu ievērošanu, joprojām rodas problēmas, varat sazināties ar TikTok atbalsta komandu, lai saņemtu papildu palīdzību.

TikTok tiešraides idejas un radoši veidi, kā iesaistīt auditoriju

Tagad, kad jums ir laba izpratne par to, kā sākt tiešraidi pakalpojumā TikTok, izpētīsim dažas radošas idejas, lai tiešraides straumēšanas laikā piesaistītu auditoriju:

Aizkulisēs: aizvediet auditoriju sava radošā procesa aizkulisēs. Parādiet viņiem, kā veidojat savus TikTok videoklipus, kopīgojiet padomus un ieteikumus un sniedziet viņiem ieskatu savā ikdienas dzīvē.

Pamācības un demonstrācijas: dalieties pieredzē ar skatītājiem, vadot tiešraides apmācības vai demonstrācijas. Māciet viņiem jaunu deju rutīnu, DIY projektu vai recepti. Tas ne tikai izklaidēs jūsu auditoriju, bet arī nodrošinās vērtību.

Izaicinājumi un spēles: izveidojiet interaktīvus izaicinājumus vai spēles, lai jūsu skatītāji varētu piedalīties tiešraides straumes laikā. Tas var būt no deju izaicinājumiem līdz nieku spēlēm, tādējādi izklaidējot un iesaistot auditoriju.

Jautājumu un atbilžu sesijas: daļu savas tiešraides straumes veltiet jautājumu un atbilžu sesijai, kurā skatītāji var uzdot jums jautājumus par jebko. Tas palīdzēs veicināt saiknes sajūtu un ļaus auditorijai jūs labāk iepazīt.

TikTok tiešraides straumes reklamēšana — padomi skatītāju skaita palielināšanai

Lai nodrošinātu veiksmīgu TikTok tiešraides straumi, ir svarīgi to reklamēt un palielināt skatītāju skaitu. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums to izdarīt:

Paziņojiet par to iepriekš: laicīgi informējiet savus sekotājus, kad sāksit tiešraidi. Izveidojiet informatīvas ziņas vai videoklipus, lai radītu aizrautību un gaidas.

Savstarpēja reklamēšana citās platformās: reklamējiet savu tiešraides straumi citās sociālo mediju platformās, piemēram, Instagram, Twitter vai YouTube. Tas palīdzēs sasniegt plašāku auditoriju un piesaistīt jaunus skatītājus.

Izmantojiet atsauces: iekļaujiet atbilstošas atsauces savas tiešraides straumes nosaukumā un aprakstā, lai palielinātu atpazīstamību. Izmantojiet populāras ar jūsu saturu saistītās atsauces, lai piesaistītu vairāk skatītāju.

Sadarbojieties ar citiem satura veidotājiem: sadarbojieties ar citiem TikTok veidotājiem, lai savstarpēji reklamētu viens otra tiešraides straumes. Tas var palīdzēt iepazīstināt jūsu saturu ar jaunu auditoriju un palielināt skatītāju skaitu.

Secinājums un pēdējās domas par TikTok tiešraides izmantošanu satura veidošanai un iesaistīšanai

Tiešraides pārraide TikTok ir spēcīgs rīks satura veidotājiem un ietekmētājiem, lai reāllaikā mijiedarbotos ar savu auditoriju. Ievērojot soli pa solim sniegtos norādījumus un ieviešot šajā rakstā sniegtos padomus, varat izveidot veiksmīgas tiešraides straumes, kas aizrauj jūsu skatītājus un stiprina jūsu kopienu. Atcerieties sazināties ar savu auditoriju, novērst izplatītas problēmas un reklamēt savas tiešraides straumes, lai palielinātu skatītāju skaitu. Tāpēc uz priekšu, aptveriet TikTok tiešraides straumēšanas pasauli un paceliet savu satura veidošanu un iesaistīšanos jaunās virsotnēs.

Lai sāktu tiešraidi TikTok:

 1. Atveriet lietotni TikTok un pieskarieties plusa ikonai, lai izveidotu jaunu videoklipu.
 2. Kameras ekrāna apakšā esošajās ierakstīšanas opcijās atlasiet “Tiešraide”.
 3. Ievadiet savas tiešraides straumes nosaukumu un atlasiet “Sākt tiešraidi”, lai sāktu pārraidi saviem sekotājiem.

Lai sāktu tiešraidi TikTok, jūsu kontam ir jāatbilst šādām prasībām:

 • Jūsu kontam ir jābūt vismaz 1000 sekotājiem.
 • Jums ir jābūt vismaz 16 gadus vecam.
 • Jūsu kontam ir jābūt labā stāvoklī, bez būtiskiem TikTok kopienas vadlīniju pārkāpumiem.

Jā, skatītāji var nosūtīt virtuālas dāvanas saimniekam TikTok tiešraides straumes laikā, lai atbalstītu un sadarbotos ar raidorganizāciju. Šīs virtuālās dāvanas var iegādāties ar TikTok monētām, un tās kalpo kā monetizācijas veids satura veidotājiem, kuri platformā straumē tiešraidē.