Kā savienot Facebook ar Instagram

Izveidots 10 marts, 2024
savienojiet Facebook ar Twitter

Mūsdienu savstarpēji saistītajā digitālajā pasaulē sociālo mediju platformas ir kļuvušas par spēcīgiem rīkiem personiskai un biznesa lietošanai. Divām populārām platformām Facebook un Instagram ir miljoniem aktīvu lietotāju. Ja vēlaties uzzināt, kā savienot Facebook ar Instagram, jūs esat īstajā vietā. Šajā rakstā es sniegšu jums norādījumus, kā netraucēti integrēt šīs divas platformas.

Kāpēc savienot Facebook un Instagram?

Pirms iedziļināmies tehniskajās detaļās, sapratīsim, kāpēc Facebook un Instagram savienošana var būt izdevīga. Pirmkārt, tas ļauj izlikt saturu starp abām platformām, ietaupot laiku un pūles. Jūs varat bez piepūles kopīgot Instagram fotoattēlus un videoklipus savā Facebook profilā vai lapā, sasniedzot plašāku auditoriju. Šī integrācija arī ļauj izmantot abu platformu stiprās puses. Facebook ir pazīstams ar savām spēcīgajām reklāmas iespējām, savukārt Instagram ir populārs ar savu vizuāli pievilcīgo saturu. Savienojot abus, varat izveidot ietekmīgākas un mērķtiecīgākas mārketinga kampaņas.

Kā savienot Instagram ar Facebook

Lai savienotu Instagram ar Facebook, veiciet šīs vienkāršās darbības:

 1. Savā mobilajā ierīcē atveriet lietotni Instagram un pieskarieties sava profila ikonai, kas atrodas ekrāna apakšējā labajā stūrī.
 2. Pieskarieties trim horizontālajām līnijām augšējā labajā stūrī, lai piekļūtu izvēlnei.
 3. Izvēlnes opcijās atlasiet "Iestatījumi".
 4. Ritiniet uz leju un pieskarieties vienumam "Konts".
 5. Sadaļā “Konts” pieskarieties vienumam “Saistītie konti”.
 6. Pieskarieties "Facebook" un ievadiet savus Facebook pieteikšanās akreditācijas datus, kad tas tiek prasīts.
 7. Ļaujiet Instagram piekļūt jūsu Facebook kontam, piešķirot nepieciešamās atļaujas.
 8. Kad esat izveidojis savienojumu, varat izvēlēties kopīgot savas Instagram ziņas tieši savā Facebook profilā vai noteiktā Facebook lapā.

Kā savienot Facebook ar Instagram

Ja vēlaties savienot Facebook ar Instagram, tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt šo procesu:

 1. Atveriet Facebook lietotni savā mobilajā ierīcē un piesakieties savā kontā.
 2. Pieskarieties trim horizontālajām līnijām augšējā labajā stūrī, lai piekļūtu izvēlnei.
 3. Ritiniet uz leju un pieskarieties "Iestatījumi un konfidencialitāte" un pēc tam atlasiet "Iestatījumi".
 4. Izvēlnē "Iestatījumi" pieskarieties "Konta iestatījumi".
 5. Pieskarieties "Instagram" un pēc tam atlasiet "Savienot kontu".
 6. Kad tiek prasīts, ievadiet savus Instagram pieteikšanās akreditācijas datus.
 7. Ļaujiet Facebook piekļūt jūsu Instagram kontam, piešķirot nepieciešamās atļaujas.
 8. Kad esat izveidojis savienojumu, varat izvēlēties kopīgot savas Facebook ziņas tieši savā Instagram profilā.

Instagram savienošana ar Facebook biznesa lapu

Ja jums ir Facebook biznesa lapa un vēlaties tai pievienot savu Instagram kontu, rīkojieties šādi:

 1. Mobilajā ierīcē atveriet lietotni Instagram un dodieties uz sava profila lapu.
 2. Pieskarieties trim horizontālajām līnijām augšējā labajā stūrī, lai piekļūtu izvēlnei.
 3. Izvēlnes opcijās atlasiet "Iestatījumi".
 4. Ritiniet uz leju un pieskarieties vienumam "Konts".
 5. Sadaļā “Konts” pieskarieties vienumam “Saistītie konti”.
 6. Pieskarieties "Facebook" un ievadiet savus Facebook pieteikšanās akreditācijas datus, kad tas tiek prasīts.
 7. Ļaujiet Instagram piekļūt jūsu Facebook kontam, piešķirot nepieciešamās atļaujas.
 8. Kad esat izveidojis savienojumu, dodieties uz savu Instagram profilu un pieskarieties "Rediģēt profilu".
 9. Ritiniet uz leju un sadaļā “Publiskā uzņēmuma informācija” pieskarieties “Lapa”.
 10. Pieejamo lapu sarakstā atlasiet savu Facebook biznesa lapu.
 11. Jūsu Instagram konts tagad ir savienots ar jūsu Facebook uzņēmumu
 12. lapa, kas ļauj ērti pārvaldīt un koplietot saturu abās platformās.
savienojiet Facebook ar Twitter 2

Facebook un Instagram savienošanas priekšrocības

Savienojot Facebook un Instagram, jūs iegūstat dažādas priekšrocības, kas var uzlabot jūsu sociālo mediju pieredzi un mārketinga pasākumus. Pirmkārt, tas nodrošina netraucētu satura kopīgošanu, ļaujot sasniegt plašāku auditoriju. Jūs varat viegli kopīgot savus Instagram ierakstus savā Facebook profilā vai lapā, palielinot redzamību un iesaisti. Turklāt abu platformu integrēšana sniedz vērtīgu ieskatu un analīzi. Varat piekļūt detalizētiem datiem par auditorijas demogrāfiskajiem datiem, iesaistes rādītājiem un ziņojumu veiktspēju, kas palīdz pieņemt pārdomātus lēmumus par savu sociālo mediju stratēģiju. Turklāt Facebook un Instagram savienošana vienkāršo vairāku kontu pārvaldību. Varat viegli pārslēgties starp abām platformām un racionalizēt satura izveides un plānošanas procesus.

Bieži sastopamo problēmu novēršana, savienojot Facebook un Instagram

Lai gan Facebook un Instagram savienošana parasti ir vienkāršs process, var rasties dažas problēmas. Šeit ir dažas izplatītas problēmas un to risinājumi:

 • Nederīgi pieteikšanās akreditācijas dati: vēlreiz pārbaudiet savus pieteikšanās akreditācijas datus gan Facebook, gan Instagram, lai pārliecinātos, ka tie ir pareizi. Ja nesen esat mainījis paroles, noteikti atjauniniet tās atbilstoši.
 • Atļauju kļūdas: pārliecinieties, vai esat piešķīris Instagram nepieciešamās atļaujas piekļūt jūsu Facebook kontam un otrādi. Ja nepieciešams, vēlreiz veiciet autorizācijas procesu.
 • Tehniskas kļūmes: ja rodas tehniskas problēmas, piemēram, lietotnes sastingst vai avarē, mēģiniet restartēt ierīci vai atkārtoti instalēt attiecīgās lietotnes. Ir arī ieteicams atjaunināt gan Facebook, gan Instagram uz jaunākajām pieejamajām versijām.
 • Kontu saistīšanas ierobežojumi: dažos gadījumos noteikti konti vai lapas var nebūt piemēroti saistīšanai konfidencialitātes iestatījumu vai citu ierobežojumu dēļ. Pārbaudiet sava konta iestatījumus un attiecīgi pielāgojiet tos, lai iespējotu savienojumu.

Facebook un Instagram integrēšanas paraugprakse

Lai maksimāli izmantotu Facebook un Instagram integrāciju, apsveriet tālāk norādīto paraugpraksi.

 • Konsekventa zīmola veidošana: uzturiet konsekventu zīmolu abās platformās, tostarp profila attēlus, vāka fotoattēlus un bioinformāciju. Tas palīdz izveidot vienotu identitāti un pastiprina jūsu zīmola tēlu.
 • Optimizēta savstarpēja izlikšana: kopīgojot saturu starp Facebook un Instagram, pārliecinieties, vai tas ir optimizēts katrai platformai. Pielāgojiet attēlu izmērus, parakstus un atsauces, lai tie atbilstu katras platformas īpašajām prasībām un auditorijas vēlmēm.
 • Iesaistīšanās un mijiedarbība: veiciniet iesaistīšanos un mijiedarbību ar savu auditoriju, atbildot uz komentāriem, ziņojumiem un pieminējumiem abās platformās. Aktīvi piedalieties sarunās un veidojiet jēgpilnus sakarus.
 • Stratēģiskā satura kopīgošana: tā vietā, lai vienkārši dublētu saturu, izveidojiet stratēģisku koplietošanas plānu. Pielāgojiet savas ziņas katrai platformai, pielāgojot tās Facebook un Instagram unikālajām īpašībām un stiprajām pusēm.
 • Izmantojiet analīzi: regulāri analizējiet savu ziņu un kampaņu veiktspēju, izmantojot Facebook un Instagram nodrošināto analīzi. Izmantojiet šos ieskatus, lai optimizētu savu satura stratēģiju un sasniegtu labākus rezultātus.

Instagram savienošana ar citām sociālo mediju platformām

Lai gan šajā rakstā galvenā uzmanība pievērsta Facebook un Instagram savienošanai, ir vērts pieminēt, ka Instagram var integrēt arī ar citām sociālo mediju platformām. Saistot savu Instagram kontu ar tādām platformām kā Twitter, Pinterest vai Tumblr, varat vēl vairāk paplašināt savu sasniedzamību un maksimāli palielināt savu klātbūtni sociālajos medijos. Process Instagram savienošanai ar šīm platformām var atšķirties, taču parasti tas ietver piekļuvi iestatījumiem vai konta opcijām katrā platformā un savienojuma autorizāciju.

Secinājums

Facebook un Instagram integrēšana paver iespēju pasauli personīgai un biznesa lietošanai. Savienojot šīs divas jaudīgās sociālo mediju platformas, varat racionalizēt satura kopīgošanu, uzlabot mārketinga pasākumus un gūt vērtīgu ieskatu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties savienot Instagram ar Facebook vai otrādi, process ir vienkāršs un to var paveikt tikai ar dažiem pieskārieniem. Atcerieties ievērot paraugpraksi, novērst visas radušās problēmas un izmantot šīs integrācijas priekšrocības, lai paaugstinātu savu sociālo mediju klātbūtni jaunās virsotnēs.

Lai savienotu savu Facebook kontu ar Instagram, atveriet lietotni Instagram, dodieties uz savu profilu, pieskarieties izvēlnes ikonai, atlasiet “Iestatījumi”, pēc tam pieskarieties “Konts” un visbeidzot izvēlieties “Saistītie konti”. No turienes atlasiet “Facebook” un piesakieties savā Facebook kontā, lai izveidotu savienojumu

Savienojot Facebook ar Instagram, varat viegli kopīgot savus Instagram ierakstus savā Facebook profilā vai lapā, un tas nodrošina starpplatformu iesaisti, padarot ērtu Facebook draugu atrašanu un sazināšanos ar Instagram un otrādi.

Pēc sava Facebook konta savienošanas ar Instagram varat pārvaldīt savus Facebook kopīgošanas iestatījumus, tostarp izvēlēties, kur pakalpojumā Facebook tiek kopīgots jūsu Instagram saturs un kas to var redzēt. Turklāt jebkurā laikā varat atvienot savu Facebook kontu, atkārtoti apmeklējot Instagram iestatījumu sadaļu "Saistītie konti".