Labākā apmācība par savu Instagram sekotāju slēpšanu

Izveidots 9 marts, 2024
slēpt savu Instagram

Šajā digitālajā laikmetā mūsu personiskā informācija un sociālā mijiedarbība kļūst arvien redzamāka sabiedrībai, daļēji pateicoties sociālo mediju platformām, piemēram, Instagram. Pārvietojoties šajā savstarpēji saistītajā pasaulē, daudzi no mums meklē veidus, kā saglabāt savu privātumu, vienlaikus baudot šo sociālo tīklu priekšrocības. Instagram konfidencialitātes iestatījumu izpratne ir pirmais solis, lai kontrolētu, kam ir redzamas jūsu darbības un personas informācija. Instagram ir nodrošinājis mums virkni iespēju, kas ļauj pārvaldīt mūsu digitālo pēdas nospiedumu viņu platformā. Šie iestatījumi ir paredzēti, lai mēs varētu kontrolēt mūsu tiešsaistes personas, taču tie bieži tiek ignorēti vai pārprasti. Mēs izpētīsim šos iestatījumus, koncentrējoties uz niansēm par to, ko var un ko nevar paslēpt no sabiedrības. Tas nav tikai zema profila saglabāšana; tas nozīmē apzinātību un proaktīvu mūsu klātbūtni tiešsaistē. Mūsu mērķis ir kļūt par privātuma nindzjām: nenosakāmām un kontrolējamām. Iedziļinoties Instagram privātuma funkciju sarežģītībā, mēs atklāsim, cik liela ietekme mums ir pār mūsu sociālo mediju redzamību.

Kāpēc jūs varētu vēlēties slēpt savus Instagram sekotājus


Jums var rasties jautājums, kāpēc kāds vēlas slēpt savu sekotāju skaitu vai to cilvēku sarakstu, kuriem viņi seko. Ir daudz iemeslu, kas mudina lietotājus meklēt šāda līmeņa privātumu. Dažiem tas ir personiskās drošības jautājums, pasargājot sevi no ziņkārīgo acīm vai novēršot nevēlamu kontaktu. Citiem tas nozīmē profesionāla tēla saglabāšanu, jo konti, kuriem viņi seko vai kas tiem seko, var ietekmēt viņu reputāciju.

Ietekmētāju un sabiedrisko darbinieku jomā sekotāju slēpšana var būt stratēģisks solis. Tas rada noslēpumainību un pat var tikt izmantots, lai aizsargātu viņu tīkla privātumu, kurā var būt iekļautas augsta līmeņa personas. Turklāt personas, kuras apzinās privātumu, var neļaut konkurentiem analizēt savu sekotāju demogrāfiskos datus, lai gūtu stratēģisku ieskatu.

Turklāt sociālie mediji var būt nozīmīgs trauksmes un stresa avots. Spiediens saglabāt noteiktu tēlu vai salīdzinājums ar citiem, pamatojoties uz sekotāju skaitu, var būt milzīgs. Slēpjot šo informāciju, mēs varam nedaudz mazināt šo spiedienu un koncentrēties uz platformas baudīšanu paredzētajam mērķim: savienojuma izveidei un kopīgošanai ar citiem.

Kā paslēpt savus sekotājus vietnē Instagram

Tiem no mums, kas vēlas slēpt savus sekotājus pakalpojumā Instagram, process ir vienkāršs, lai gan tam ir daži ierobežojumi. Tiešākā metode sekotāju paslēpšanai ir konta pārslēgšana uz privātu. Lūk, kā tas tiek darīts:

 1. Atveriet Instagram un dodieties uz savu profilu.
 2. Pieskarieties trim horizontālajām līnijām augšējā labajā stūrī, kas atvērs izvēlni.
 3. Dodieties uz "Iestatījumi", pēc tam uz "Konfidencialitāte", un jūs atradīsit "Konta konfidencialitāte".
 4. Ieslēdziet opciju Privāts konts.

Kad jūsu konts ir privāts, tikai jūsu sekotāji var redzēt jūsu sekotāju sarakstu. Jaunajiem sekotājiem būs jānosūta jums sekošanas pieprasījums, kuru varat apstiprināt vai noraidīt. Šī pieeja pilnībā neslēpj jūsu sekotāju sarakstu — tā tikai ierobežo tā redzamību jūsu sekotājiem.

Tomēr ko darīt, ja vēlaties, lai jūsu konts būtu publisks, bet joprojām kontrolētu, kas redz jūsu sekotājus? Pašlaik Instagram nenodrošina funkciju, lai slēptu sekotājus publiskajā kontā. Vienīgais veids, kā to panākt, būtu bloķēt lietotājus atsevišķi, kas lielākajai daļai nav praktiski.

Kā paslēpt savas Atzīmes Patīk vietnē Instagram


Lai gan jūs nevarat tieši slēpt savas atzīmes Patīk atsevišķām ziņām no citiem pakalpojumā Instagram, varat pārvaldīt savu darbību, kas saistītas ar satura atzīmēšanu ar Patīk, redzamību. Tas ietver iespēju neļaut saviem sekotājiem redzēt, kuras ziņas jums patika. Tālāk ir norādīts risinājums, lai saglabātu zināmu konfidencialitātes līmeni saistībā ar atzīmēm Patīk.

 1. Dodieties uz savu Instagram profilu.
 2. Piekļūstiet izvēlnei, pieskaroties trim horizontālajām līnijām un atlasiet “Iestatījumi”.
 3. Dodieties uz “Privātums” un pēc tam uz “Aktivitātes statuss”.
 4. Atspējojiet opciju Rādīt darbības statusu.

Atspējojot jūsu aktivitātes statusu, citi nevarēs redzēt, kad esat aktīvs pakalpojumā Instagram vai kad pēdējo reizi izmantojāt lietotni, kas netieši samazina jūsu atzīmju Patīk redzamību. Tomēr tas neliedz kādam redzēt jūsu atzīmes Patīk, ja viņš pāriet uz ziņu, kas jums patika, un meklē jūsu lietotājvārdu atzīmju Patīk sarakstā.

Kā paslēpt savu sekojošo sarakstu vietnē Instagram


Līdzīgi kā sekotāju slēpšana, arī turpmākā saraksta slēpšana pakalpojumā Instagram aprobežojas ar privāta konta izveidi. Kad iestatāt savu kontu privātu, to kontu saraksts, kuriem sekojat, ir redzams tikai jūsu sekotājiem. Tālāk ir norādīts, kā varat padarīt savu kontu privātu, ja vēl neesat to izdarījis.

 1. Apmeklējiet savu profilu lietotnē Instagram.
 2. Pieskarieties izvēlnes ikonai, pēc tam — Iestatījumi un pēc tam — Privātums.
 3. Pagrieziet slēdzi, lai iespējotu opciju Privāts konts.

Tiem, kuriem ir publiski konti, tālāk norādītais saraksts joprojām ir redzams visiem lietotājiem. Tomēr varat pārvaldīt, kas ir jūsu sarakstā, selektīvi noņemot sekotājus, kas netieši ietekmē to, kuri var redzēt jūsu tālāk norādīto sarakstu, izmantojot savstarpējus savienojumus.

Vai varat slēpt, kam sekojat Instagram?


Tiešā atbilde uz jautājumu, vai varat slēpt, kam sekojat pakalpojumā Instagram, diemžēl ir nē — ne, uzturot publisku profilu. Instagram pašlaik nepiedāvā funkciju, kas ļauj lietotājiem atklātā kontā paslēpt savu tālāk norādīto sarakstu no sabiedrības. Vienīgā drošā metode šīs informācijas slēpšanai ir pārslēgties uz privātu kontu, kā minēts iepriekš.

Ir svarīgi uzsvērt, ka privātums sociālo mediju platformās bieži vien ir saistīts ar kompromisiem. Lai gan, pārejot uz privātu kontu, tiek nodrošināta lielāka kontrole pār to, kam ir redzami jūsu sekotāji un sekotāju saraksts, tas arī ierobežo jūsu konta atklāšanu un iespēju palielināt auditoriju. Šis ir lēmums, kas katram lietotājam ir jāizsver, pamatojoties uz viņu individuālajām vajadzībām un mērķiem platformā.

slēpt savu Instagram 2

Kā paslēpt savus sekotājus vietnē Instagram bez privāta konta


Kā esam noskaidrojuši, Instagram nepiedāvā īpašu funkciju, lai paslēptu jūsu sekotājus, nepārslēdzoties uz privātu kontu. Tomēr ir dažas radošas stratēģijas, kuras var izmantot, lai netieši uzturētu jūsu sekotāja privātumu publiskajā kontā:

 1. Regulāri veidojiet savu sekotāju sarakstu, noņemot nevēlamos sekotājus. Tas neslēpj jūsu sekotājus, taču tas ļauj jums kontrolēt, kas tajā ir iekļauts.
 2. Ierobežojiet informāciju savā biogrāfijā, kas varētu piesaistīt nevēlamus sekotājus.
 3. Izvēlies, no kā pieņemat sekošanas pieprasījumus, pat izmantojot publisko kontu.

Katra no šīm stratēģijām prasa nepārtrauktas pūles un modrību. Tas ir līdzsvars starp publiskas klātbūtnes uzturēšanu un jūsu privātuma aizsardzību.

Kā paslēpt savu aktīvo statusu vietnē Instagram


Aktīvā statusa slēpšana pakalpojumā Instagram ir vienkāršs process, un tas var būt būtiska jūsu privātuma pārvaldības daļa platformā. Ja paslēpjat savu aktīvo statusu, citi nevar redzēt, kad esat tiešsaistē vai kad pēdējo reizi izmantojāt lietotni. Lūk, kā pielāgot šo iestatījumu:

 1. Atveriet lietotni Instagram un dodieties uz savu profilu.
 2. Pieskarieties izvēlnes ikonai un dodieties uz "Iestatījumi".
 3. Atlasiet “Privātums” un pēc tam “Aktivitātes statuss”.
 4. Izslēdziet funkciju Rādīt aktivitātes statusu.

Atspējojot šo funkciju, jūs sperat vēl vienu soli, lai kļūtu par privātuma nindzju, kontrolējot informāciju, ko citi var redzēt par jūsu lietotņu lietošanas paradumiem. Atcerieties, ka tas arī nozīmē, ka jūs nevarēsit redzēt citu personu darbības statusu.

Papildu konfidencialitātes iestatījumi pakalpojumā Instagram


Papildus sekotāju, atzīmju Patīk un sekotāju saraksta slēpšanai Instagram piedāvā vairākus citus konfidencialitātes iestatījumus, kas var uzlabot jūsu vispārējo drošību un kontroli platformā. Tie ietver:

 • Komentāru vadīklas: varat izlemt, kas var komentēt jūsu ziņas, neatkarīgi no tā, vai tie ir visi, tikai jūsu sekotāji, personas, kurām sekojat, vai gan jūsu sekotāji, gan personas, kurām sekojat.
 • Stāstu vadīklas: varat paslēpt savus Instagram stāstus no konkrētiem cilvēkiem un pat izvēlēties, kas var atbildēt uz jūsu stāstiem.
 • Ziņojumu vadīklas: varat kontrolēt, kas var jums sūtīt tiešās ziņas un vai ziņojumu pieprasījumi nonāk atsevišķā iesūtnē.
 • Atzīmju vadīklas: varat pārvaldīt, kas var jūs atzīmēt ziņās, un jums ir arī iespēja manuāli apstiprināt atzīmes, pirms tās tiek parādītas jūsu profilā.
 • Pieminēšanas vadīklas: varat ierobežot, kas var jūs pieminēt savās ziņās, komentāros vai stāstos.

Iepazīstoties ar šiem papildu iestatījumiem un regulāri pārskatot tos, jūs stingri kontrolējat savu tiešsaistes privātumu.

Secinājums: kļūšana par privātuma nindzju vietnē Instagram


Mūsu ceļojumā, lai kļūtu par privātuma nindzjām pakalpojumā Instagram, mēs esam redzējuši, ka, lai gan platforma piedāvā vairākus veidus, kā kontrolēt mūsu redzamību, ir skaidri ierobežojumi. Mēs nevaram pilnībā paslēpt savus sekotājus vai sekotāju sarakstu publiskajā kontā, taču mēs varam veikt darbības, lai pārvaldītu savus konfidencialitātes iestatījumus un izraudzītu mūsu mijiedarbību.

Digitālā pasaule vienmēr mainās, un tādas platformas kā Instagram nākotnē var ieviest jaunas privātuma funkcijas. Līdz tam mums ir jāizmanto mūsu rīcībā esošie rīki, lai aizsargātu savu privātumu. Izprotot un izmantojot Instagram konfidencialitātes iestatījumus, mēs kļūstam par lietotājiem, kas spēj slēpti un droši orientēties sociālo mediju vidē.

Kad mēs pabeidzam šo apmācību, iesakām pārskatīt savus Instagram konfidencialitātes iestatījumus un veikt nepieciešamās korekcijas. Atcerieties, ka galvenais, lai saglabātu privātumu sociālajos medijos, ir neatlaidība un modrība. Esiet informēts, palieciet privāti un izmantojiet savu iekšējo privātuma nindzju.

Ja šī rokasgrāmata jums noderēja un vēlaties turpināt uzlabot savu privātumu sociālajos saziņas līdzekļos, nevilcinieties sazināties ar citiem padomiem un trikiem. Kopā mēs varam apgūt tiešsaistes privātuma mākslu un kontrolēt savu digitālo dzīvi.

Ir vairāki iemesli, kāpēc kāds varētu vēlēties slēpt savus Instagram sekotājus. Daži lietotāji var izvēlēties saglabāt savu privātumu un ierobežot savu sekotāju skaita redzamību līdz dažiem atlasītajiem. Citi var vēlēties izvairīties no spriedumiem vai pārbaudes, pamatojoties uz viņu sekotāju skaitu. Turklāt sekotāju skaita slēpšana var palīdzēt veidotājiem vairāk koncentrēties uz sava satura kvalitāti, nevis uz sava profila uztverto popularitāti.

Instagram sekotāju slēpšana tieši neietekmēs jūsu iesaistīšanos vai izaugsmi platformā. Tomēr tas var mainīt to, kā citi uztver jūsu kontu, un potenciāli ietekmēt viņu lēmumu sekot jums. Galu galā jūsu satura kvalitāte, konsekvence publicēšanā un saikne ar auditoriju ir svarīgāki faktori, kas nosaka jūsu panākumus pakalpojumā Instagram, nevis sekotāju skaita redzamība.

Kopš pēdējā atjauninājuma Instagram nepiedāvā iebūvētu funkciju, lai paslēptu jūsu sekotāju skaitu. Tomēr dažas trešo pušu lietotnes vai pakalpojumi var apgalvot, ka nodrošina šo funkcionalitāti. Ņemiet vērā, ka, izmantojot šādas lietotnes vai pakalpojumus, var tikt pārkāpti Instagram pakalpojumu sniegšanas noteikumi un konta darbība var tikt apturēta vai aizliegta. Ja jums ir svarīgi saglabāt privātumu vai samazināt uzsvaru uz sekotāju skaitu, apsveriet iespēju koncentrēties uz saistoša satura veidošanu un iesaistīšanos auditorijā, nevis mēģināt slēpt savu sekotāju skaitu ar ārējiem līdzekļiem.