Messenger pieteikšanās bez lietotnes: kā piekļūt Facebook Messenger no pārlūkprogrammas

Izveidots 17 septembris, 2024
sūtnis

Daudzi lietotāji dod priekšroku piekļūt pakalpojumam Messenger, izmantojot pārlūkprogrammu, nevis lejupielādēt lietotni, lai ietaupītu vietu krātuves vai ērtībai galddatorā vai mobilajā ierīcē. Messenger kā daļa no Facebook piedāvā tīmekļa alternatīvu, kas ļauj lietotājiem pieteikties, neinstalējot lietotni. Šajā rakstā ir aprakstītas darbības, kas jāveic, lai Messenger pieteikšanās veiktu bez lietotnes, izskaidrotas priekšrocības un sniegti padomi par Messenger nevainojamu lietošanu pārlūkprogrammā.

Kā pieteikties Messenger bez lietotnes

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā piekļūt pakalpojumam Messenger bez lietotnes, ir pārlūkprogramma. Viss, kas jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums un jūsu Facebook akreditācijas dati. Apmeklējot vietni Messenger.com, varat viegli pieteikties pakalpojumā Messenger un piekļūt saviem ziņojumiem. Tālāk ir sniegts detalizēts ceļvedis.

  1. Atveriet pārlūkprogrammu un dodieties uz vietni Messenger.com.
  2. Ievadiet savu Facebook e-pastu vai tālruņa numuru un paroli.
  3. Noklikšķiniet uz "Pieteikties", un tagad esat izveidojis savienojumu ar Messenger bez lietotnes.

Priekšrocības, izmantojot Messenger bez lietotnes

Messenger izmantošanai bez lietotnes ir vairākas priekšrocības, jo īpaši lietotājiem, kuri vēlas samazināt datu vai krātuves patēriņu. Šeit ir dažas priekšrocības:

  1. Krātuves optimizācija: nelejupielādējot lietotni Messenger, jūs ietaupāt vērtīgu vietu tālrunī.
  2. Pārlūka elastība: varat piekļūt pakalpojumam Messenger no jebkuras ierīces ar tīmekļa pārlūkprogrammu neatkarīgi no tā, vai tas ir viedtālrunis, planšetdators vai galddators.
  3. Nav nepieciešami atjauninājumi: atšķirībā no lietotnes pārlūkprogrammas versijai nav nepieciešami regulāri atjauninājumi, tādējādi ietaupot laiku un pūles.

Funkcijas, kurām var piekļūt, izmantojot Messenger Web

Lai gan Messenger pārlūkprogrammas versijā nav visas lietotnes funkcijas, tā joprojām nodrošina plašu saziņas rīku klāstu:

  1. Īsziņas: varat sūtīt un saņemt īsziņas, kā parasti lietotnē.
  2. Balss un videozvani: Messenger tīmekļa versija atbalsta balss un video zvanus, padarot to par labu alternatīvu savienojuma uzturēšanai.
  3. Grupas tērzēšana: joprojām varat piedalīties grupu sarunās un pārvaldīt grupas iestatījumus tieši no pārlūkprogrammas.

Privātums un drošība: vai Messenger Web ir drošs?

Piekļūstot pakalpojumiem, izmantojot pārlūkprogrammu, vienmēr ir jāuztraucas par drošību. Par laimi Facebook Messenger tīmeklī ievieš līdzīgus drošības pasākumus kā lietotnei. Lai nodrošinātu jūsu informācijas drošību:

  1. Droša pieteikšanās: vienmēr izmantojiet oficiālo Messenger.com saiti.
  2. Divu faktoru autentifikācija: Facebook piedāvā divu faktoru autentifikāciju (2FA), pievienojot jūsu kontam papildu drošības līmeni.
  3. Privātās pārlūkošanas režīms: lai nodrošinātu papildu konfidencialitāti, apsveriet iespēju savā pārlūkprogrammā izmantot inkognito režīmu vai privātu pārlūkošanu, kad piekļūstat pakalpojumam Messenger.

Secinājums

Pieteikšanās Messenger bez lietotnes ir ne tikai iespējama, bet arī ērta lietotājiem, kuri vēlas ietaupīt vietu vai dod priekšroku pārlūkprogrammai. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat galddatoru vai mobilo ierīci, Messenger Web piedāvā galvenās saziņas funkcijas, piemēram, ziņojumapmaiņu, balss un videozvanus. Kamēr veicat nepieciešamos privātuma un drošības piesardzības pasākumus, Messenger Web var būt uzticama alternatīva lietotnei.

sūtnis

Nē, lai pieteiktos Messenger bez lietotnes, jums joprojām ir jāizmanto savi Facebook akreditācijas dati. Tomēr, ja esat deaktivizējis savu Facebook kontu, bet palicis aktīvs Messenger, joprojām varat pieteikties, izmantojot Messenger Web.

Nē, jūs varat doties tieši uz vietni Messenger.com un pieteikties bez nepieciešamības pārvietoties pa Facebook vietni. Lai piekļūtu ziņojumiem, jums ir nepieciešami tikai jūsu Facebook pieteikšanās akreditācijas dati.

Jā, varat piekļūt pakalpojumam Messenger mobilajā pārlūkprogrammā, atverot vietni Messenger.com, izmantojot mobilo tīmekļa pārlūkprogrammu. Tas ļauj izvairīties no lietotnes Messenger instalēšanas, bet joprojām izmantot tās pamatfunkcijas.